Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

                                                                                                                                                                                   

Maaris Meier, „NeoLife“ sportininkė ir daugkartinė Estijos kalnų dviračių čempionė, yrapelniusi daug pripažinimų, pavyzdžiui, ji laimėjo Portugalijos taurę „Portugal Cup Road 2017“, tapo Porto regiono XCO čempione 2016 m. ir absoliučia 2016 m. „Big Ride Open de Espanha de Enduro“ čempione. Ir tai tik keletas iš jos ilgo pasiekimų sąrašo.  Mes labai didžiuojamės turėdami tokią narę „NeoLife“ sportininkų komandoje. 

 

Profesionalus sportininkas turi gerai įsisavinti daug įvairių sričių, jog galėtų išsilaikyti sporto elite. Daugelis savybių naudingos ir kasdieniame gyvenime, ypač, jei turite savo verslą.

„NeoLife“ su džiaugsmu dalijasi fenomenalios Estijos kalnų dviračių profesionalės Maaris Meier mintimis apie motyvaciją,  dėmesio sutelkimą, kaip įveikti nesėkmes ir būti pavyzdžiu.

NL: Kaip išlaikai motyvaciją?

Maaris: Man patinka važiuoti dviračiu ir, jei kalbėtume apie tą sportą, kuriuo užsiimu, man patinka varžytis. Turiu būti stipri ir geros formos, jog galėčiau pasiekti geriausių rezultatų ir mėgautis tuo, ką darau. Kai važiuoju, man patinka jausti jėgą.

Baigiau UCI trenerių kursus ir esu sertifikuota trenerė. Pastaruosius kelerius metus neturėjau trenerio, treniravau pati save. Tiesą sakant, mane tai skatina išbandyti įvairius metodus ir planus, kad pamatyčiau, kas veikia, o kas ne. Tai, kad pati kontroliuoju ir galiu iš arti matyti, kas vyksta organizme tam tikruose treniruočių etapuose, taip pat yra didelis motyvuojantis veiksnys. Tačiau pati didžiausia motyvacija – man tiesiog patinka važiuoti dviračiu, patinka laisvės ir pasitikėjimo jausmas bei kontrolė.

NL: Kokia yra tavo varomoji jėga?

Maaris: Manau, kad esu perfekcionistė, man patinka, kai viskas vyksta, kaip suplanavau, ir dėl to labai stengiuosi. Išmokau nesijaudinti dėl dalykų, kurių negaliu kontroliuoti, nors kartais tai gali būti gana sudėtinga.

NL: Ar šias savybes naudoji ir kitose gyvenimo srityse?

Maaris: Žinoma, tai mano esybės dalis. Aš išmokau būti nepriklausoma ir išugdžiau savyje įsitikinimą, jog, kad ir ką man besuteiktų gyvenimas, aš esu stipri ir sugebėsiu viską sutvarkyti.

Pastaraisiais metais vis geriau ir geriau išmokstu ne tik su viskuo susitvarkyti, bet ir pasukti man reikiama linkme. Tai lyg važiavimas dviračiu: reikia išsikelti tikslą ir jo siekti. Ne kiekvienas treniruočių planas ir ne kiekvienas tikslas bus pasiektas, bet toks yra gyvenimas.

NL: Ką darai, kad toliau tobulėtum?

Maaris: Mokausi ir skaitau. Reikia mokytis iš įgytų pamokų, taip pat stengtis pamatyti naujų dalykų, kurie gali būti naudingi.

NL: Kaip įveikiate nesėkmes ir pralaimėjimus?

Maaris: Sunkiausia buvo išmokti ir priimti, jog net ir sunkiausias darbas ne visada atsiperka. Atsigauti po kai kurių nesėkmių užtruko ilgiau. Laimei, dviračių sporte tai padaryti gana lengva. Pirma, vėl atgaunu džiaugsmą važiuodama dviračiu, o tada ateina ir motyvacija būti stipriai. Tuomet pradedu vėl gerai jaustis mindama pedalus. Tai mano gyvenimo aistra, kuri niekada neišblėsta, netgi susidūrus su nesėkme.

NL: Ar matai save kaip sektiną pavyzdį šiame sporte?
Maaris: Tikrai taip! Tai sunkus sportas, ypač sportininkėms moterims. Per savo karjerą susidūriau su daug įvairių iššūkių, bet sugebėjau juos įveikti. Didžiuojuosi nueitu keliu ir žinau, kad jis įkvėpė ir kitus.

Vienas iš mano tikslų visada buvo palengvinti šį kelią kitoms moterims sportininkėms. Padedu, kai tik galiu patarimais, galimybėmis ar padrąsinimu. Žinoma, laikausi savo vertybių ir protingo požiūrio į darbą.

Maaris Meier labai patinka „NeoLife“ maisto papildai ir ji nuolat vartoja: „ProVitality+“, „NeoLifeShake“, „Kal-Mag Plus D“, „Wheat Germ Oil“, „Aloe Vera Plus“, „Sustained Release Vitamin C“, „Tre“, „Acidophilus Plus“ ir „Bio-Tone“.

Čia Maaris pasakoja, kaip „Bio-Tone“ padeda jai atstatyti raumenis ir atgauti jėgas po treniruočių:

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>