Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Ką veiktumėte pasiekę prestižinį 1 Diamond Directoriaus titulą?

Jeigu šį klausimą užduotumėte President’s Team nariams Louis ir La-Verne Smith, jie atsakytų: „Vykite su visa komanda į Afriką.“ Kaip tik tai jie ir padarė! Mes turėjome galimybę paklausinėti Louis apie jų nepamirštamą 3 savaičių nuotykį, kuriame jie dalyvavo su 20 savo „Eagle“ komandos narių Pietų Afrikoje.

NL: Kokiais motyvais vadovavotės veždamiesi savo “Eagle” komandą į šį nuotykį?

Louis: Kartu su mano mylima žmona La-Verne žiūrėjome į tai kaip į progą skatinti savo komandą ir kaip į nepaprastą galimybę ją plėsti. Kadangi dirbame tarptautiniame versle, prie mūsų prisijungė konsultantai iš Anglijos ir Afrikos. Tad vyko net 3 šalių atstovai – tai buvo fantastiška!

NL: Kodėl kelionės tikslą pasirinkote būtent Pietų Afriką?

Louis: Mes esame kilę iš šios šalies, o pastaruosius 6 metus komandos nariai dažnai klausinėdavo apie Afriką ir gyvenimą šioje šalyje. Žinodami tai, norėjome suteikti galimybę susipažinti su šalimi jiems patiems. Tad nusprendžiau sukurti skatinimo programą kiekvienam komandos nariui. Kiekvienas, kuris sugebės kvalifikuotis per nurodytą laikotarpį, dovanų gaus kelionę į Afriką! Mes netgi suteikėme 2 mėnesių trukmės išimties laikotarpį, kad kvalifikuotųsi visi norintys. Tiesiog norėjome, kad į kelionę vyktų kuo daugiau žmonių!

NL: Tai nuostabu. Papasakokite, kokiu būdu visi 20 „Eagle“ komandos narių sugebėjo vykti į šią kelionę?

Louis: „NeoLife“ suteikia galimybę turėti savo verslą be streso ir galvos skausmo, kurie yra įprasti normaliame darbe. Šalia galimybės leidžia būti savo paties viršininku ir gauti nuolatinių pajamų. Jūs galite mėgautis ir „lanksčia dienotvarke“, kai savo laiką tvarkote taip, kaip jums labiausiai patinka.

NL: Papasakokite apie ryškiausius kelionės po Pietų Afriką momentus.

Louis: Mūsų komanda svajojo pamatyti dramblius, tad mudu su La-Verne nusivežėme juos į Kriugerio nacionalinį parką, didžiausią gyvūnų draustinį Afrikoje. Mes netgi galėjome matyti laukinius gyvūnus tiesiai po mūsų poilsiavietės langais. Matėme liūtus, leopardus, raganosius, bizonus, erelius ir dramblius! Mes nukeliavome ir iki Laukinės pakrantės, kuri yra žinoma kaip gamtos vertybė. Pasimėgavę įspūdingais vaizdais, vykome pažiūrėti vietinių gyventojų atliekamų dainų ir šokių. Vėliau nukeliavome iki Indijos vandenyno ir šv. Liucijos miesto, kur matėme begemotus ir krokodilus. Tuomet dar Svazilende aplankėme gyvūnų draustinius. Na ir žinoma, kokie gi „NeoLife“ komandos nuotykiai nepabuvus „NeoLife“ biuruose!

NL: Kas labiausiai jus žavi galvojant apie ateitį su „NeoLife“?

Louis: Žaviuosi tuo, jog galiu keisti žmonių gyvenimus, kad žmonės gali dirbti patys sau. Šie žmonės gali turėti laisvę ir jiems nereikia dirbi savo viršininkui. Aš galiu paskatinti šeimas pradėti verslą, tapti finansiškai nepriklausomas, žmonėms nereikės prašyti atostogų norint išvykti su šeima pailsėti ir tapti finansiškai nepriklausomiems! Pagerėja ne tik visų šių žmonių savijauta vartojant produktus, tačiau pagerėja ir jų dvasinė sveikata dėl draugiškumo ir rūpesčio kitais. Noriu būti tikras, kad kiekvienai savo kelyje sutiktai šeimai suteikiau galimybę gyventi geriau.

Verslininkams, kurie trokšta dalintis geros savijautos idėja… „NeoLife“ pristato naują apibrėžimą startuolių pasaulyje. Trumpai tariant, tai lyg technologijų startuolis, bet mitybos srityje. Reikalavimai veiklos pradžiai yra minimalūs, kadangi mes suteikiame visą sėkmingam verslui reikalingą infrastruktūrą, taip pat produktus bei rinkodaros planą. Jums nereikia skolintis šimtų tūkstančių eurų veiklos pradžiai – šis verslas prieinamas visiems. Savo NeoLife verslą jūs galite perduoti ateitiems kartoms. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite NeoLife.com arba paskambinkite +3726304600.

 

 

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>