Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Dėl dažno užkandžiavimo mokytoja ir „NeoLife“ konsultantė Natalie Duncan nebeįtilpo į savo mėgiamiausias sukneles, o tai sudavė skaudų smūgį jos pasitikėjimui savimi. Žinodama, kad „NeoLife“ gali suteikti išskirtinumo, ji nusprendė, jog atėjo metas pokyčiams. Dabar ji atsikratė nereikalingų kilogramų, atgavo pasitikėjimą, neseniai ištekėjo ir jaučiasi fantastiškai! Štai Natalie istorija.

– „NeoLife“ produktus vartoju nuo gimimo, o maždaug prieš 8 metus, pasinaudojusi Svorio kontrolės programa, netekau gana daug svorio (21 kg). Nuo tada gyvenau pakankamai sveikai ir aktyviai, bet per keletą pastarųjų metų atsipalaidavau ir vis dažniau pastebėdavau, kas mėgaujuosi šokoladu ir saldumynais po 16 val. Mano pasitikėjimas visiškai krito, kai suvokiau, kad nebetelpu į mėgiamiausius savo drabužius. Tuomet supratau, kad metas imtis veiksmų.

Veiksmų planas

“…po 8 mėnesių aš pasiekiau savo tikslą ir netekau 15 kilogramų. Jaučiuosi nuostabiai!”

– 2015-ųjų metų rugpjūtį aš apsisprendžiau atgauti ankstesnes savo kūno formas ir išsikėliau tikslą atsikratyti 15 kilogramų per metus. Žinodama apie „NeoLife“ produktų naudą, vėl ėmiausi „NeoLife“ Svorio kontrolės programos. Be „NeoLife“ baltyminių kokteilių ir batonėlių valgiau daug šviežių vaisių ir daržovių, gerųjų angliavandenių, liesų baltymų, gėriau daug vandens ir reguliariai mankštinausi. Tai daryti buvo labai paprasta, ir po 8 mėnesių aš pasiekiau savo tikslą ir netekau 15 kilogramų. Jaučiuosi nuostabiai!

 

– Po to netekau dar 4 kilogramų – iš viso pavyko numesti 19 kg, ir jau galėjau dėvėti dviem dydžiais mažesnius drabužius. Aš vėl puikiausiai telpu į visas gražiausias savo sukneles, be to pirmą kartą per 3 metus nekantrauju pasitikėdama savimi apsivilkti maudymosi kostiumėlį per šias Kalėdas Pietų Afrikoje. Pasiekusi savo tikslą jaučiuosi daug energingesnė, labiau motyvuota ir pasiryžusi tęsti sveiką gyvenimo būdą.

 

Sėkmės raktas
Natalie sėkmė slypi sportinių pratimų ir teisingos mitybos derinyje. Padedama „NeoLife“ Svorio kontrolės programos, ji galėjo pradėti gyventi sveiką gyvenimo būdą ir laikytis jo nuostatų ilgą laiką.

– Aš vis dar laikausi šios programos, nes noriu atsikratyti dar kelių kilogramų ir sustiprinti rezultatą. Reguliariai lankau svarsčių kilnojimo, stacionarių dviračių užsiėmimus ir treniruotes ratu, kurios labai padėjo netenkant svorio. Aš taip pat pradėjau bėgioti, nors pradžioje galėjau bėgti tik penkias minutes, o dabar – net 30 min. Tad galėjau dalyvauti keliuose 5 km bėgimuose ir 10 km bėgimo kliūčių ruože varžybose. Anksčiau tokiuose renginiuose niekada nebūčiau dalyvavusi.

 

– „NeoLife“ baltyminiai kokteiliai buvo tikra palaima mano raumenims jų atsistatymo metu. Taip pat jie padėjo pažaboti alkio jausmą po treniruočių. O su „NeoLife“ batonėliais galėjau daug lengviau laikytis programos. Nuostabu turėti sveikų ir saldžių užkandžių – tai neabejotinai padeda kontroliuoti savo norus! Taip pat kasdien vartojau „Pro Vitality“ maisto papildus, kad gaučiau visų reikiamų maistinių medžiagų kasdieniam gyvybingumui.

Motyvacija
2016 metų kovą Natalie vaikinas jai pasipiršo, tuo suteikdamas dar daugiau motyvacijos laikytis Svorio kontrolės programos. Vestuvių planavimas reikalauja nepaprastai daug energijos!

 

– Darbas mokykloje visu etatu bei vestuvių planavimas reiškė, kad turiu veiklos visą dieną. Esu labai dėkinga už padidėjusį energijos lygį šiuo užimtu gyvenimo laikotrapiu, bei Svorio kontrolės programą, kurios taip lengva laikytis. Spalio pabaigoje aš ištekėjau už savo puikaus vyro, o mūsų šventė buvo nuostabi. Didelis džiaugsmas pasitikint savimi dėvėti vestuvinę suknelę. 

– Mano svorio kontrolės istorija jau įkvėpė draugus ir šeimos narius, o keletas draugų klausė, kaip aš sugebėjau sumažinti svorį. Nuostabu, kai gali pasidalinti savo istorija, labai tikiuosi, kad tai padės man plėsti verslą. Ačiū „NeoLife“!

 

 

Natalie patarimai, kurie padės laikytis „NeoLife“ Svorio kontrolės programos

  • Gerkite kuo daugiau vandens
  • Reguliariai treniruokitės (kardio- ir jėgos treniruotės) 
  • Leiskite sau kartais pasmaližiauti
  • Susiraskite bičiulį, su kuriuo kartu sieksite tikslų. Didelė pagalba turėti šalia draugą, už kurį jautiesi atsakingas ir kuris tave padrąsina.
  • Visuomet savo krepšyje turėkite „NeoLife“ batonėlių. Niekada nežinote, kada jų gali prireikti!
  • Kai jums reikia daugiau energijos – gerkite „NeoLife“ arbatą.

 

ProVitality+ kodas 942, NeoLifeShake Creamy Vanilla kodas 915, NeoLifeShake Rich Chocolate kodas  916 , NeoLifeShake Berries n’ Cream kodas 917 – 15 maišelių vienoje pakuotėje.

Verslininkams, kurie trokšta dalintis geros savijautos idėja… „NeoLife“ pristato naują apibrėžimą startuolių pasaulyje. Trumpai tariant, tai lyg technologijų startuolis, bet mitybos srityje. Reikalavimai veiklos pradžiai yra minimalūs, kadangi mes suteikiame visą sėkmingam verslui reikalingą infrastruktūrą, taip pat produktus bei rinkodaros planą. Jums nereikia skolintis šimtų tūkstančių eurų veiklos pradžiai – šis verslas prieinamas visiems. Savo NeoLife verslą jūs galite perduoti ateitiems kartoms. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite NeoLife.com arba paskambinkite +3726304600.

 

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>