Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Kofermentas Q10, arba KoQ10, dar žinomas kaip ubichinonas, yra veiksminga ir svarbi medžiaga, gaminama mūsų organizme. Jis gali būti gaunamas ir su maistu: kofermento Q10 yra mėsoje, paukštienoje, žuvyje, tačiau esamo kiekio nepakanka patenkinti būtinus organizmo poreikius. KoQ10 gamina pats organizmas ir didžiausios jo koncentracijos randamos daugiausia energijos naudojančiuose organuose – širdyje, kepenyse ir inkstuose. Dėl organizmo gebėjimo sintetinti šį junginį, jaunystėje mes nejaučiame jo trūkumo. Tačiau su amžiumi, vartojant tam tikrus medikamentus, KoQ10 kiekis mažėja. Statinai – širdies sveikatą apsaugantys vaistai, vartojami siekiant sumažinti cholesterolio ir trigliceridų kiekį organizme, mažina KoQ10 lygį, blokuodami tą patį kelią, kuriuo natūraliai sintetinami KoQ10 ir cholesterolis.

Tyrimais įrodyta, kad papildomai vartojamas KoQ10 gali padėti užpildyti šį trūkumą. Štai kodėl vis daugiau gydytojų pripažįsta papildomai vartojamo KoQ10 naudą savo pacientams, – tam įtakos turi ir moksliniai tyrimai, rodantys, kaip žemas KoQ10 lygis susijęs su mūsų laikmečio lėtiniais susirgimais.

Kiekvienam reikia KoQ10, ir būtina visiems priminti, kaip svarbu pasirinkti tinkamą KoQ10. Visų pirma, turite įsitikinti, kad jis yra natūralios kilmės, tuomet pažiūrėkite sudedamąsias dalis – ar jis veikia sinergiškai, ir, be abejo, rinkitės kompaniją ar gamintoją, kuriuo galite pasitikėti.

„NeoLife CoQ10“ yra gaminamas iš natūralių šaltinių, itin gerai biologiškai įsisavinamas. Labiausiai šiuo metu paplitusi KoQ10 forma yra sintetinis maisto papildas, kurį žmogaus organizmas įsisavina sunkiai. Ieškokite natūralios kilmės KoQ10, atkreipkite dėmesį į biologinį įsisavinimą.

Mes naudojame tris sudedamąsias dalis, kurios sustiprina biologinį KoQ10 įsisavinimą: kokosų vidutinės grandinės trigliceridų aliejų, ryžių sėlenų aliejų ir saulėgrąžų lecitiną.

Mūsų produkto sudėtyje yra ne tik grynas KoQ10. Jis derinamas su unikaliu būtinų giminingų maistinių medžiagų rinkiniu: L-cisteinu, polifenoliais bei augalinių lipidų ir sterolių mišiniu. Visapusiškas palaikymas maistinėmis medžiagomis, kai visos sudedamosios dalys atlieka svarbų vaidmenį ląstelių energijos gamyboje.

Be to, kuomet kalbama apie jūsų gerą savijautą, protingiausia pasirinkti kompaniją, turinčią pagrįstą produktų kokybės ir sąžiningos gamybos istoriją.

 

Be abejonės, „NeoLife“ yra geriausias pasirinkimas.

Roberto Liberio, Director of Product Management, NeoLife Europe

 

 

 

 

Verslininkams, kurie trokšta dalintis geros savijautos idėja… „NeoLife“ pristato naują apibrėžimą startuolių pasaulyje. Trumpai tariant, tai lyg technologijų startuolis, bet mitybos srityje. Reikalavimai veiklos pradžiai yra minimalūs, kadangi mes suteikiame visą sėkmingam verslui reikalingą infrastruktūrą, taip pat produktus bei rinkodaros planą. Jums nereikia skolintis šimtų tūkstančių eurų veiklos pradžiai – šis verslas prieinamas visiems. Savo NeoLife verslą jūs galite perduoti ateitiems kartoms. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite NeoLife.com arba paskambinkite +3726304600.

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>