Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

 

Petteri Karttunen ir Liina Sourander, pasisėmę įkvėpimo „NeoLife“ Mokslo patarėjų tarybos narės dr. Diane Clayton seminare, nusprendė imtis organizmo valymo dietos, palaikydami organizmą tikslo siekimui reikalingais maisto papildais.

Džiaugiamės, kad galime pasidalinti jų patirtimi, kuri galbūt suteiks įkvėpimo ir kitiems.

Trijų dienų organizmo valymo dieta

Apie trijų dienų organizmo valymo dietą išgirdome Dianos Clayton seminare Helsinkyje ir iš karto nusprendėme išbandyti. Tuo pat metu supratome, kad tai galėtų būti puiki priemonė žmonėms greitai pajausti skirtumą ir padėti laikytis sveikesnės mitybos. Taip pat galvojome išbandyti organizmo valymo dietą su savo komandos nariais, kad galėtume kitiems parodyti pasiektus rezultatus.

Taigi kaip mums sekėsi laikytis šios programos?

1 diena

Iš ryto nusifotografavome. Petteri pamiršo pasisverti ir pasimatuoti, Liina viską atliko, kaip buvo suplanuota. Iš ryto išgėrėme rekomenduotinus maisto papildus (pirmąsias dvi dienas rekomenduojama vartoti po 3 tabletes „Begatuard“ ir 1 „Garlic Allium Complex“). Visą dieną valgėme tik vaisius ir daržoves (vengėme bananų ir bulvių).  Kadangi daugiau nieko kito negalėjome valgyti, mūsų suvartotas vaisių ir daržovių kiekis buvo iš tiesų didelis. Kas porą valandų išgerdavome po 3-4 dl vandens, vakare – 1 tabletę „Garlic Allium Complex“. Diena praėjo stebėtinai lengvai: turbūt todėl, kad jos metu galėjome valgyti. Vakare jautėme šiokį tokį šaltį ir, turime prisipažinti, būtų buvę smagu sukirsti gabalėlį keptos vištienos.

2 diena

Antroji diena buvo panaši į pirmąjį. Vartojome „Betaguard“, „Garlic Allium Complex“, gėrėme vandenį, vaisių ir daržovių valgėme kiek norėjome. Karštam patiekalui pasirinkome garuose paruoštus smidrus ir žiedinius kopūstus. Kartais jausdavomės gerai, kartais – šiek tiek pavargę. Laukėme trečios dienos, kuomet galėsime gerti „NeoLifeShake“ kokteilius ir valgyti baltymingą maistą. Antrosios dienos pabaigoje jutome dar didesnį šaltuką nei pirmąją dieną.

3 diena

Manau, kad „NeoLifeShake“ kokteilis dar niekada nebuvo toks skanus!

Pusryčiams ir pietums gėrėme „NeoLifeShake“ kokteilius, užkandžiams rinkomės „NeoLifeBar“ batonėlius. Vakarienei valgėme taip ilgai lauktą vištieną, pagardintą grūdėtąja varške, ir daug kepintų daržovių. Petteri prieš eidamas miegoti suvalgė antrąjį batonėlį. Liinos užkandis „išgaravo“ dar popiet, prieš einant žaisti grindų riedulį, tad vakarienė jai buvo paskutinis šios dienos valgymas.

4 diena

Ketvirtąją dieną laikėmės tos pačios mitybos: gėrėme „NeoLifeshake“ kokteilius, valgėme „NeoLifeBar“ batonėlius ir mėgavomės maistinga vakariene su daržovėmis vakarienės metu. Pajutome, jog tapome lengvesni ir energingesni.

5-7 dienos

Toliau gėrėme po 2 kokteilius, o vietoj antrojo batonėlio pasirinkome užkandį iš Svorio kontrolės vadovo – neriebų sūrį su vynuogėmis. Paskutinę dieną jautėmės tikrai žvalūs, buvome pakilios nuotaikos. Laukėme kitos dienos matavimo ir vertinimo. Liina restorane valgė vištieną su salotomis.

Rezultatai ir savijauta

Savaitės pradžioje jautėme nedidelį silpnumą. Staigus mitybos pokytis gali sukelti organizmui lengvą šoką, tad reikia laiko jam atsigauti. Norėtume pasidalinti vienu patarimu – prieš šią programą nepatartina per daug persivalgyti.

Liinos suvalgytas patiekalas restorane buvo klaida – jame buvo per daug druskos, kuri sukėlė skysčių kaupimąsi. Mes taip pat pasinaudojome savo ryšiais užsienyje ir iš Jungtinių Valstijų gavome keletą daržovių ir organizmo valymo kokteilių receptų.

Mūsų rezultatai: Liina numetė 2,5 kg, liemens apimtis sumažėjo 1 cm (tam įtakos turėjo valgymas restorane). Petteri numetė 3,5 kg, liemens apimtis sumažėjo 2 cm.

Manome, kad tokia organizmo valymo programa yra puiki sveikos mitybos ir organizmo valymo pradžia. Vienas patarimas: labai svarbu laikytis visų mitybos taisyklių. Padarėme tik vieną išimtį, įtraukdami „Aloe Vera Plus“ gėrimą į savo programą, kuris, beje, davė dar geresnių rezultatų – padėjo veiksmingiau valyti organizmą.

Planuojame laikytis šios programos 4 kartus per metus, kad iš organizmo pašalintume susikaupusias chemines ir toksines medžiagas. Programa labai paprasta ir mes tikime, jog jos laikytis kitą kartą bus dar lengviau.

Daug mūsų žmonių išbandė šią organizmo valymo programą, ir mes džiaugiamės jų pasiektais rezultatais!

 

Produktai, kurie palaiko organizmą jo valymo dietos metu:

„Garlic Allium Complex“, kodas 555

„Betaguard“, kodas 789

„Acidophilus Plus“, kodas 560

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>