Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Emerald Directoriai Marjo ir Vaito Niinisalo žino, kokia svarbi komandinė jėga. Savo NeoLife verslą jie kuria jau gerą dešimtmetį. Ši pora sakosi daug energijos ir naujų jėgų įgaunanti iš susitikimų su savo komandos nariais, kuriuose užsiima smagia veikla ir tuo pat metu mokosi.   

– Kiekvieną vasarą mes kviečiamės komandos narius į savo ūkį ir visi drauge praleidžiame dieną. Jos metu mes organizuojame aktyvų susirinkimą  ir mėgaujamės skaniu maistu. Kiekvienas žmogus atsineša savo ypatingą patiekalą, susijusį su mūsų komandos dvasia. Pavyzdžiui, vieną kartą mėgavomės skania žuviene su įvairių rūšių duona iš skirtingų Suomijos kampelių. Taip pat gurkšnojome kavą skanaudami ypatingą mėlynių desertą, vadinamą „ rättänä“.

Akivaizdu, kad ši komanda labai smagiai leidžia laiką drauge, tačiau jie sugebėjo subalansuoti verslą ir malonius užsiėmimus. Toks susitikimas vasarą reiškia ne tik skanų maistą ir malonią draugiją, bet ir mokymąsi, praktinius užsiėmimus tobulinant kasdieniame NeoLife konsultanto darbe reikalingus įgūdžius.  

– Prieš susitikimą komandos nariai paruošia individualius pranešimus, kurių metu dalijasi savo mintimis ir žiniomis pasirinkta tema. Mes skiriame laiko verslo ir produktų pristatymams. Renginio metu pateikiame verslo pristatymą, kurio metu svečiams pristatome „NeoLife“ galimybę. Mums ši diena – tai galimybė išgirsti, kaip sekasi komandos nariams, planuoti ateities veiklą ir kartu numatyti tikslus ateinančiam laikotarpiui.

Marjo ir Vaito rado puikų būdą, kaip suderinti svarbią veiklą versle su atpalaiduojančiais komandos kūrimo užsiėmimais. Savo komanda rūpintis yra labai svarbu, būtent taip yra Niinsalo komandoje!   

Kultūra visada užima svarbią vietą mūsų vasaros dienos renginyje. Mes mėgaujamės muzika, dainavimu, poezija ar aplankome kokią istorinę vietą. Po renginio kaitinamės ant ežero kranto esančioje saunoje ir neriame į šaltas bangas – naujų tikslų link.

– Remdamiesi gaunamais atsiliepimais, matome, kad konsultantams šie susitikimai yra svarbūs, padrąsinantys, įkvepiantys ir jiems patinka jaustis komandos dalimi. Komanda yra jėga! Užsimezgusi draugystė ir bendras dalijimasis skatina ir suteikia entuziazmo mūsų „NeoLife“ veiklai.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>