Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Mums patinka istorijos žmonių, kuriems, vartojant „NeoLife“ produktus, gyvenimas iš esmės pasikeitė! Todėl paprašėme Emerald Director’ės Pirkko Baas pasidalinti savo istorija, kaip jos šeima sugebėjo savo prastus įpročius paversti energijos ir gyvybingumo kupinu gyvenimu.  baas

– „NeoLife“ produktų vartojimas mūsų šeimai yra garbės reikalas! Anksčiau būdavome pratę vartoti kaloringą maistą didelėmis porcijomis, bet „NeoLife“ mus išmokė, kaip pasirinkti teisingus produktus ir laikytis sveiko mitybos plano. „NeoLife“ svorio kontrolės programa mus išmokė tinkamai maitintis!

– Anksčiau valgydavome daug raudonos mėsos, dabar dažniau renkamės žuvies patiekalus – juose mažiau angliavandenių ir daugiau liesųjų baltymų. Mūsų mityboje taip pat gausu skanių vaisių, uogų ir daržovių, kurių patys užsiauginame. „Užvedame“ savo medžiagų apykaitos procesus ryte, o dienos metu, siekdami sustiprinti riebalų deginimą ir jaustis sotūs, suteikiame organizmui energijos reguliariai maitindamiesi. „NeoLife“ padeda mums jaustis energingiems visą dieną!

„NeoLife“ produktai padėjo Pirkko ir jos vyrui Aimo atsikratyti blogų įpročių ir pereiti prie tinkamo maisto pasirinkimo. Jų naujas sveikesnis gyvenimo būdas pagerino jų savijautą ir suteikė energijos bei įkvėpimo dalintis savo patirtimi su kitais.

baas_product
Pirkko ir Aimo Baas

– Pradėję vartoti „NeoLife“ produktus abu pasijautėme žymiai geriau ir tapome stipresni. Šie produktai suteikė mums jėgų, galimybę kontroliuoti svorį, taip pat nuostabų pasikeitusį gyvenimą! Dabar mūsų savijauta yra mūsų rankose – šiomis žiniomis apie sveiką gyvenimo būdą norime pasidalinti ir su kitais.

Aimo įprotis vakare prisikirsti daug duonos ir mėsos užkandžių – jau istorija. „NeoLife“ svorio kontrolės programa padėjo jam rasti sveiko maitinimosi ritmą. Tinkamai valgydamas ir sportuodamas po 3-4 kartus per savaitę jis iš viso neteko 12 kg. Pirkko ir Aimo nėra vieninteliai, kurie pajautė skirtumą.

Mums dažnai sako, kad mūsų oda yra graži, kad atrodome energingi ir kupini jėgų. Žmonės stebisi matydami, jog turime tiek daug laisvalaikio užsiėmimų ir mėgaujamės aktyviu gyvenimo būdu. Štai neseniai vienas „NeoLife“ bičiulis sutiko kelis žmones iš mano gimtojo kaimo, kuriame anksčiau gyvenau. Jie labai stebėjosi, kas gi man atsitiko, kad atrodau tokia jauna ir graži (Pirkko juokiasi). Tai gali atsitikti tik esant „NeoLife“!

– Mums be galo patinka produktai ir „NeoLife“!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>