Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Pirmoji mūsų prisijungimo prie šio verslo priežastis buvo grynai finansinė. Mes ieškojome būdo, kaip uždirbti papildomų pajamų kasdienėms reikmėms, kad rezultatas nereikalautų iš mūsų per daug pastangų. Šią kompaniją pasirinkti kaip partnerę buvo lengva – mums patiko vertybės ir produktų asortimentas. Tuo momentu mes dar iš tikro nesupratome, kokia neįtikėtina „NeoLife“ galimybė: pasikeitė mūsų kasdienis gyvenimas ir prasiplėtė mūsų socialinis kontaktų tinklas. Dabar mes esame didelės pasaulinės šeimos dalis. „NeoLife“ tapo gyvenimo būdu, kuriuo esame laimingi dalindamiesi su kitais.  m-a-siekkinen_nec

Mūsų verslo pagrindas yra simbolinė „MaijAmi traukinio“ programa. Kiekvienas nusprendžia, kiek toli nori šiuo traukiniu nuvažiuoti. Šios programos mokymuose mes parodome teisingus kelius ir padedame sugrįžti į vėžias, jei traukinys pasuko neteisinga kryptimi. Kartojame traukinio programą, kuri padalinta į keturias dalis. Kiekvieną savaitę organizuojame verslo mokymus, kurie visada vyksta tą pačią dieną ir tą pačią valandą. Šių mokymų metu nauji konsultantai gali išmokti ir išugdyti būtinus verslui įgūdžius saugioje atmosferoje. Produktus apžvelgiame atsižvelgdami į būtinybę, taip pat parodome verslo priemones.

Taip pat prie mūsų galima prisijungti, jei jūs nežinote, ko norite šiame versle, ir jums trūksta kibirkšties. Kiekvieno mėnesio vieną vakarą mūsų renginio tema yra „Tikslų traukinys“. Mokymas ne visada garantuoja savaiminį išmokimą,, todėl per šiuos vakarus dažniausiai kalbamės vakaro tema. Klausytojus informacija geriau pasiekia, jei tos informacijos poreikis kyla iš paties klausytojo.

m-a_siekkinenGreta reguliariai organizuojamų susirinkimų mes dažnai asmeniškai susitinkame su komandos nariais ir jų svečiais. Kai kurie komandos nariai patys organizuoja renginius apie produktus savo augančių komandų nariams. Mūsų komanda turi susikūrusi „Facebooke“ paskyrą, kurioje dalijasi informacija ir patirtimi. Artimesnis darbas su komanda stiprina grupės narių santykius. Kartas nuo karto mes susitinkame ir su kitomis komandomis. Tokiu būdu mūsų komandos nariai gali matyti, kitus verslo plėtros būdus, o mes galime pasidalinti tuo, ką turime. Visada patys dalyvaujame kompanijos organizuojamuose renginiuose ir skatiname tai daryti ir savo komandą.

Daugelis iš mūsų, kai pradedame dirbti, nesame verslo žmonės, todėl abejojame savo gebėjimais. Tobulėjimas drauge yra nuostabi patirtis. Mes laimingi, matydami, kaip žmonės įveikia savo baimes ir randa stiprybę visiškai naujuose dalykuose. Esame dėkingi, kad „NeoLife“ kiekvienam leidžia išnaudoti savo stipriąsias puses. Šis verslas leidžia pasiūlyti jus supantiems žmonėms galimybę pakeisti savo gyvenimo kryptį.

Maija and Aimo Siekkinen

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>