Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Šiame jaudinančių minčių kupiname tekste, Emerald Director Marita Latovehmas pasakoja, kokios iš tikrųjų yra NeoLife konferencijos. Leiskite, kad jos istorija jus įkvėptų. Jau dabar pradėkite planuoti dalyvavimą 2017 m. Europos konferencijoje drauge su savo komanda!

Šiaurės Europos konferencija Stokholme buvo viena iš geriausių konferencijų per visus mūsų metus.

Pasiruošimą šiai konferencijai pradėjome dar nuo praėjusių metų renginio Venecijoje: sudarėme planą, kaip Stokholme galėtume atsiimti žiedą su deimantais. Taip pat pradėjome plėtoti savo komandą, kad prie mūsų galėtų prisijungti kuo daugiau konsultantų.

latohvemas_necKonferencijos metu išgirstos kitų konsultantų istorijos aiškiai parodė, kaip įvairių profesijų žmonės sugebėjo pakeisti savo gyvenimo kryptį. Vieniems tai pavyko pasitelkiant produktus, kitiems – verslą.

Sami Jauhojärvi, žmogus, turintis daug pasiekimų, atskleidė mums profesionalių sportininkų psichologiją. Jis taip pat mums papasakojo, kaip „NeoLife“ produktai padeda, kai reikia pasirodyti 1% geriau už savo varžovus. Taip pat Sami pasidalino informacija apie tai, kaip pasiekti viršūnę ir kaip jam pavyko suburti savo stiprią komandą.

Pranešėjai ir visas renginys buvo tikrai aukščiausios klasės! Kalbėtojai pažadino įkvepiančias mintis ir diskusijas tiek tarp mūsų komandos narių, tiek ir su kitais konferencijos dalyviais.

„Sparkling White Party“ vakarėlis buvo toks, kokio ir tikėjomės: jo metu visiškai atsipalaidavome. Visi stengėsi kaip galėjo, netgi muzikinės grupės nariai – ir tie vilkėjo baltus kostiumus. Buvau labai laiminga, galėdama parodyti savo komandai, kad per konferencijas mes sugebame atsipalaiduoti ir linksmintis.

Žengimas į sceną – tokia nepasiekiama svajonė – Stokholmo konferencijoje pagaliau išsipildė. Ten buvome pakviesti net tris kartus! Per vakarėlį gavome žiedą su deimantais, o konferencijos dieną – All Gold pripažinimą. Konferencijos pabaiga buvo labai jaudinanti: į sceną buvo pakviesti visi, kurie gavo pripažinimus.

Pasiekimai dažnai matuojami pinigais, tačiau „NeoLife“ skatinimo programos suteikia daug daugiau! Jos uždega liepsnelę viduje, kuri skatina siekti daugiau. Labai malonu ir didelė garbė atsivežti entuziastingą komandą drauge. Daugelį metų konferencijose dalyvaudavome tik dviese, o dabar buvome devyniese. Matant jų entuziazmą, mūsų širdys džiaugėsi. Tiek daug žmonių gavo stimulą Stokholme ir išsikėlė savo tikslus kitų metų konferencijai Barselonoje. Mes žadame bent jau padvigubinti savo dalyvių skaičių!

Turime išsikėlę naujus tikslus ir susikūrę naujus planus iki kitos konferencijos: kartu su komanda kuriame geresnį ir sveikesnį pasaulį. Nuoširdžiai tikime, kad Barselonos scenoje išvysime daug daugiau komandos narių. Tai mūsų garbės reikalas!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>