Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Čempionė, įkvėpta NeoLife

Cecilia Ferm daug metų profesionaliai žaidžė krepšinį, beveik 3 metus užsiima „NeoLife“ konsultantės veikla. Neseniai ji grįžo iš televizijos šou „Čempionų čempionas“, kuris bus rodomas kitais metais per Švedijos televiziją. Paprašėme Cecilios, kuri yra labai užsiėmusi 3 vaikų mama, papasakoti apie tai, ką reiškia „NeoLife“ jos kasdieniame gyvenime ir darbe.  

„Esu Cecilia Ferm, kurčia 41 metų moteris, trijų mažų berniukų mama (5 ir 3 metų bei 9 mėnesių). Ką tik baigiau filmuotis TV šou „Čempionų čempionas“. Dalyvavimas šiose varžybose buvo puiki, neprilygstama, nuostabi patirtis. Man didžiulė garbė būti pakviestai dalyvauti ir jaučiausi tikrai ypatingai būdama pirmąja kurčia dalyve šiame šou. Didžiuojuosi, kad turėjau drąsos dalyvauti projekte, labai dėkoju už tokią suteiktą galimybę. Džiaugiuosi sutikusi naujų draugų ir susipažinusi su žymiais sporto pasaulio atstovais.  img_8147

Profesionalų krepšinį žaidžiau mažiausiai 20 sezonų. Esu atstovavusi Švedijos nacionalinę kurčiųjų rinktinę. Turiu ilgą apdovanojimų ir pripažinimų sąrašą, kuriame yra 8  Švedijos čempionato medaliai. Kartu su nacionaline kurčiųjų rinktine esame laimėję 6 Europos čempionato, 1 Pasaulio čempionato ir 1 olimpinį aukso medalį. Esu gavusi Švedijos metų sportininkės titulą funkcinę negalią turinčio/ kurčiųjų kategorijoje, taip pat metų sektino pavyzdžio titulą Örebro ir Solna regionuose bei dukart buvau pripažinta geriausia pasaulio kurčiąja sportininke.

Apie „NeoLife“ produktus man papasakojo vienas krepšinio treneris. Pabandžiau „NeoLifeShake“, „Omega-3 Salmon Oil Plus“ ir „Kal-Mag Plus D“. Šiuos aukštos kokybės produktus tiesiog įsimylėjau. Po treniruočių visada išgeriu kokteilį. Tai lyg mano užkandis. Kartais, jei jaučiuosi alkana, išgeriu jį ir prieš treniruotę ar prieš rungtynes. Tuomet neapsunkinu skrandžio ir nesijaučiu sunkiai pajudanti. Išgėrusi baltyminį kokteilį, galiu puikiai atgauti jėgas, pasikrauti ir vėl intensyviai treniruotis kitą dieną. Šiame produkte yra pakankamai maistinių medžiagų, gerai subalansuotų baltymų, angliavandenių ir riebalų.

img_8133Gerai išmanau apie mitybą ir sveikatą, žinau, ko reikia organizmui, suprantu tinkamos mitybos svarbą treniruotėms ir jėgų atgavimui siekiant geriausio rezultato. Netgi jei tinkamai maitinuosi, vartoju nerafinuotą maistą, man vis dėlto reikia omega-3 riebalų rūgščių, kalcio, magnio ir vitamino D, kad galėčiau užpildyti maistinių medžiagų spragas. Tai maistinės medžiagos, kurių sunku kasdien gauti iš mūsų maisto. Taip pat senstant labai svarbu kuo geriau pasirūpinti savo organizmu, išvengti maistinių medžiagų trūkumo ir ligų.

Šiuo metu esu motinystės atostogose, ir „NeoLifeShake“ gėrimas yra puikus užkandis, kai neturiu laiko gaminti. Esu asmeninė trenerė ir dabar, būdama motinystės atostogose, vedu treniruotes internetu. Taip pat esu AIK moterų krepšinio komandos vadovė. Prieš gimstant sūnui dirbau fizinio lavinimo mokytoja kurčiųjų mokykloje Stokholme. Kai baigsis motinystės atostogos ir jaunėlis pradės lankyti darželį, vėl planuoju grįžti dirbti į mokyklą 50% etatu. Sportas ir sveikata yra mane labiausiai dominančios temos. Toliau žaidžiu krepšinį, bet ne profesionalų lygoje, o tiesiog savo malonumui“.

img_8066*„Čempionų čempionas“ (švediškai Mästarnas mästare) – tai TV šou-varžybos, kurių metu kelios buvusios sporto žvaigždės varžosi tarpusavyje. Čempionai po vieną iškrenta iš varžybų, kol galiausiai lieka vienintelis, kuris ir paskelbiamas čempionų čempionu. Šou bus pradedamas rodyti per SVT (Švedijos nacionalinės televizijos kanalas) 2017 m. pavasarį. Jį taip pat bus galima žiūrėti www.svtplay.se

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>