Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Istorija apie laimingą NeoLife klientą. 2 dalis

Šiandien vėl grįžtame prie įdomaus pokalbio su Genriku Pavliukianec – „NeoLife“ klientu, kuris buvo pripažintas rezultatyviausiu golbolo žaidėju 2016 m. Rio parolimpiadoje. Pradėsime nuo jo susipažinimo su „NeoLife“.

– Pirmą kartą apie „NeoLife“ sužinojau 2014 m., kuomet mano pažįstama Laimutė Mizgirienė vedė seminarą apie sportą ir sveikatą. Produktus pradėjau vartoti kartu su kitu komandos nariu Mariumi, kai ruošėmės IBSA pasaulio žaidynėms Seule.

– Vartodamas šiuos produktus pajutau, kad įgijau daugiau energijos, susibalansavo medžiagų apykaita, organizmas geriau atgavo jėgas po intensyvių treniruočių. Po Seulo sekė Europos čempionatas. Praktiškai viso čempionato metu „NeoLife“ produktai man padėjo išlikti energingam ir ištvermingam. Žaisdavau be keitimų. Nei vieną dieną nepritrūkau nei sveikatos, nei jėgų.

– Kadangi šie produktai padėjo pasiekti puikių rezultatų, nusprendžiau juos vartoti ir toliau ruošdamasis Rio de Žaneiro parolimpinėms žaidynėms. Mums reikia maistinių medžiagų, kurios paimtos iš gamtos. Džiaugiuosi, kad tiek 9 metų dukra, tiek žmona vartoja „NeoLife“ produktus. Praeitais metais praktiškai nesirgome, buvome energingi, ir manau, kad tai yra „NeoLife“ produktų nuopelnas.

interviu-su-genriku-po-apdovanojimu-rio
Interviu su Genriku po apdovanojimo. Rimanto Navicko nuotrauka.

Visi žinome, kad mityba yra labai svarbi norint gerai jaustis ir kad organizmas kuo geriau funkcionuotų. Tačiau norint įgyvendinti savo tikslus, reikalinga motyvacija. Paprašėme Genriko pasidalinti mintimis apie sėkmę ir papsakoti, kas gi jį motyvuoja.

– Sėkmę sudaro patirtis ir tai, kaip esi pasiruošęs. Geriausia motyvacija sportininkui – pelnyti aukščiausią apdovanojimą svarbiausiose varžybose, mano atveju – parolimpinėse varžybose. Lietuvos golbolo rinktinė jau buvo surinkusi visų spalvų aukščiausius apdovanojimus įvairiuose čempionatuose ir parolimpiadoje. Tačiau šioje kolekcijoje trūko vienintelio – parolimpinių žaidynių aukso. Labiausiai motyvuoja tikslas. Didelius tikslus galima išskaidyti į mažesnius ir siekti jų pakopomis. Vėliau tikslų net kelti nebereikia – vieną pakopą pasiekus, savaime norisi lipti aukščiau, kelti sau kartelę, kol pasieki viršūnę.   

– 2016 m. parolimpiadoje turėjau du tikslus – iškovoti čempiono titulą bei atsiskaityti su senais varžovais. Dar turėjau trečią, slaptą, tikslą – įrodyti sau, kad būdamas tokio amžiaus (40 m!), galiu nugalėti ir būti su komanda iki galo. Prieš parolimpiadą gavau dilbio traumą, bet nusprendžiau žaisti. Supratau, kad tos 170 minučių, kurias liko žaisti parolimpiadoje, yra labai trumpas laiko tarpas lyginant su ilgu pasiruošimo etapu.

genrikas-kaireje-ant-apdovanojimu-pakylos-2016-rio
Ant apdovanojimų pakylos. Genrikas – kairėje. Rimanto Navicko nuotrauka.

– Iškovojus auksą, apėmė geras jausmas, bet ne toks, kokio tikėjausi. Nepajutau to džiaugsmo, kurį esu patyręs, kai iškovojau savo pirmąjį medalį. Nuaidėjus finalinei sirenai, supratau, kad tai mano paskutinės varžybos. Kai pasiekiau viršūnę, į kurią lipau daug metų, buvo liūdna, žinojau, kad tai reiškia ir karjeros pabaigą, kad aukščiau jau jokio tikslo sporte nėra.

  

 

Dėkojame Gernikui Pavliukianecui už jo istoriją. Tikimės, kad ji įkvėps jus daug dirbti ir siekti savo tikslų, tapti kuo geresniu lyderiu ir smagiai leisti laiką su savo komanda!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>