Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Šiandien „NeoLife“ sportininkas Allaras Raja užbaigs savo istoriją apie Rio olimpines žaidynes.

Man tikrai patiko kelionė į Rio: nuostabi gamta, nuostabūs vaizdai, ypatingas jausmas pamačius vandenyną, draugiški žmonės. Tik nuvykus teko šiek tiek „investuoti“ į Rio – kažkas pavogė mano piniginę. Bet aš dėl to labai nenusiminiau, spėju, kad tiesiog susipažinau su vietos papročių dalimi. Mes turėjome galimybę nuvykti ir pamatyti Kristaus Atpirkėjo statulą kalno viršūnėje, man ši vieta pasirodė labai įdomi.

Mano psichologinių treniruočių dalis prieš olimpiadą buvo susijusi su paskutiniais 800 varžybų metrais. Žinojau, kad tie 800 m bus patys sunkiausi mano gyvenime – buvo svarbu tam pasiruošti. Skausmas tik laikinas dalykas, o šlovė – amžina!

Apie olimpinį medalį svajojau nuo pat savo karjeros pradžios, ir, atrodo, kad jį iškovoti praktiškai neįmanoma. Visada sakiau, kad esu pasiruošęs visus savo medalius iškeisti į vieną vienintelį – olimpinį. Tai labai svarbu tiek man, tiek Estijos žmonėms. Dabar didžiuojuosi laimėjęs bronzos olimpinį medalį. Kai tik apie tai pagalvoju, akyse suspindi ašaros.

Olimpinių žaidynių metu įvyko dar vienas svarbus įvykis, šį kartą mano asmeniniame gyvenime, – tai mūsų su žmona kūdikio gimimas. Dabar mano pagrindinė užduotis yra būti geru tėvu ir geru vyru, kadangi be šeimos negaliu pasiekti jokių didelių tikslų. Taip pat šiuo metu visą dėmesį skirsiu jėgų atgavimui ir ruošimuisi kitam sezonui.

Linkime Allarui sėkmės ir nekantriai lauksime jo pasiekimų ateityje!    

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>