Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Šiandien „NeoLife“ sportininkas Allaras Raja papasakos mums daugiau apie Estijos keturvietės porinės valties komandos kelią siekiant Rio olimpinių žaidynių medalio.
Dalyvavimas olimpinėse žaidynėse yra labai ypatingas įvykis. Rio buvo mano trečiosios olimpinės žaidynės, ir aš labai džiaugiausi galėdamas susipažinti su tiek daug sportininkų iš įvairių šalių. Estijos komanda buvo tikrai nuostabi – lyg viena didelė šeima, kurios nariai palaikė vienas kitą. Atmosfera olimpiniame kaimelyje buvo draugiška, visi labai mandagūs. Net jei būdavau prastos nuotaikos, pamatęs laimingus besišypsančius veidus, visada pralinksmėdavau.
Mes keturiese treniravomės tame pačiame mieste treniravomės ištisus 10 metų. Mes daug kartų varžėmės vieni prieš kitus, o drauge – prieš sportininkus iš įvairių pasaulio šalių. Man asmeniškai kiekvienas sportininkas komandoje yra savaip individualus. Manau, nebūtume pasiekę tokių gerų rezultatų, jei negerbtume vieni kitų ir nebūtume sąžiningi. Mes vieni kitus pažįstame labai puikiai ir protingai sugebame išspręsti visus konfliktus.
Aš tikiuosi, kad kiekvienas komandos narys maksimaliai stengiasi treniruočių sezono metu ir, žinoma, per pačias varžybas. Mes žinome, kad kiekvienas turi savo stipriųjų pusių, ir kalbant apie fizinį, techninį ar psichologinį pasirengimą, mes nepasiduodame ir nenukrentame žemiau vidurkio. Turime labai gerą trenerį, kuris paruošia labai puikius treniruočių planus ir taktikas varžyboms, kad mūsų valtis tiesiog skrietų!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>