Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Ruduo visiškai čia pat. Gamta tuoj paskleis savo pačią gražiausią ugninių spalvų paletę. Kodėl gi neįžiebus savo vidinės ugnies ir nesuteikus savo gyvenimui spalvų bei energijos?

Kai jaučiatės pavargę ir sudirgę, kai gyvenimas tiesiog nėra toks, koks turėtų būti, duosime paprastą patarimą − sulėtinkite tempą ir atsipalaiduokite, raskite savo vidinę ramybę… O galbūt jums reikia visiškai kitko? Galbūt laikas suteikti jūsų gyvenimui daugiau veiksmo? Skirdami laiko tiems dalykams, kuriems jaučiate aistrą, kurie tikrai jus uždega, jūs įgysite daugiau energijos ir tapsite laimingesni.

Meskite sau iššūkį užsidegimo kupiną rudenį
shutterstock_158271134Išeikite iš komforto zonos ir „įstumkite“ save ten, kur įžiebtumėte liepsną savyje. Kai iškeliate sau iššūkį, dirbate sunkiau nei manėte galį, kai darote kažką, ko niekada nebūtumėte drįsę, − būtent tada gaunate didžiausią naudą!

Mes nebuvome sukurti patogiam gyvenimui. Pats laikas suvokti, kad didžiausias priešas, siekiant sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo yra ne stresas ir ne „per daug darbo“. Jūsų didžiausias priešas yra komfortas. Patogiame gyvenime nėra iššūkių ir nėra rezultatų. Gyvenimas, kuriame jus kažkas uždega, yra kupinas iššūkių, nuotykių ir daug sunkaus darbo. Aistringas gyvenimas − rezultatą duodantis gyvenimas.

Kaip jūs priimate sprendimą, rinkdamiesi komfortą ar užsidegimą? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>