Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

CavalorDidžiausias lauke vykstantis 2016 m. jojimo renginys Baltijos šalyse, „Cavalor Baltic Summer Cup 2016“, vyko Ruiloje, netoli Talino. Rungtynių programa apėmė nacionalinės ir Pasaulinės taurės konkūrų varžybas, iš viso jame dalyvavo apie 200 jojikų ir daugiau kaip 200 žirgų. „Baltic Summer Cup 2016“ − tai tarptautinis renginys, kuriame dėmesio sulaukia įvairaus lygio varžybų dalyviai. Tokio renginio organizavimui reikia daug linksmų ir aktyvių žmonių, kurie myli žirgus ir žirgų sportą. Daugumą šių žmonių buvo savanoriai. Jų atsidavimas renginiui nuoširdus ir nesavanaudiškas. Todėl mes be galo džiaugiamės ir dėkojame „NeoLife“ kompanijai, kuri nusprendė paremti šį renginį.

Savanorius labai pamalonino, nustebino ir nuoširdžiai pradžiugino „NeoLife“ produktai, kuriuos jie gavo. „NeoLifeBar“, „NeoLifeTea“ ir „NeoLifeShake“ suteikė jiems papildomų jėgų ir energijos, kurių prireikė organizuojant šias keturias dienas trukusias varžybas. Daugelis iš jų apie „NeoLife“ sužinojo pirmą kartą. Mes be galo džiaugėmės, galėdami jiems suteikti daugiau informacijos apie mūsų produktus ir verslo galimybę.

Estijos konkūrų čempionatas vyks rugpjūčio 25-28 d., ir mes tokiu pat būdu planuojame paremti apie 50 ten savanoriausiančių žmonių.

Dėkojame „NeoLife“!

 

Katre-Liis Treufeldt

NeoLife Director

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>