Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Šiandieną paprašėme Emerald Director Maijos Grace duoti mums patarimų, kaip gyventi sveikai. Vartoju daug „NeoLife“ produktų, kad mano kūnas ir protas kuo geriau funkcionuotų. Verslininkės darbas reiškia ilgas darbo dienas, jėgų reikia ir sportuojant dienos pabaigoje (ar pradžioje). Mano mėgstamiausi produktai yra „Kal-Mag plus D“, „Salmon Oil Plus“, „Wheat Germ Oil“, „Carotenoid Complex“ ir „Acidophilus Plus“. Šie ir daugelis kitų „NeoLife“ produktų yra mano šeimos mitybos dalis.

MG_31Mano patarimas visiems, norintiems pradėti sveikai gyventi ir patobulinti fizinę formą, būtų toks: pirmiausia pradėkite, išbandykite mankštą, kuri tinka jūsų kūnui ir atitinka jo poreikius. Tada pradėkite sportuoti lėtai, stebėkite organizmo siunčiamus ženklus. Šiandien galima rasti daug gerų trenerių, kurie gali jums padėti. Svarbu, kad sportas suteiktų jums džiaugsmo ir energijos.

Mityba taip pat vaidina svarbų vaidmenį, jei norite pradėti sveikai gyventi. Joks dažnas sportas negali kompensuoti prastos mitybos. Tam, kad galėtumėte efektyviai sportuoti, organizmui reikia suteikti tinkamą vitaminų, mineralų, riebalų rūgščių ir baltymų kiekį.

Vartojant „NeoLife“ produktus, yra žymiai lengviau sumažinti svorį, sportuoti ir patobulinti fizinę formą. Jei organizmas gauna reikalingų maistinių medžiagų, turite daug energijos, ir sportas teikia malonumą!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>