Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Emerald Director Maija Grace iš Suomijos geriau nei daugelis iš mūsų išmano apie fizinį lavinimą ir treniruotes. Šiandien ji mums papasakos, kaip jai pavyksta derinti trenerės ir mitybos konsultantės darbą su „NeoLife“ verslu.

MG_Extr5 (2)12 metų dirbau sporto instruktorės darbą, o paskutiniuosius dvejus metus buvau asmeninė trenerė. Šiuo metu dirbu sveikatinimo versle Suomijoje, tik šiek tiek kitoje srityje: mokau žmones, kaip maitintis ir kaip pasitelkiant mitybą bei maisto papildus, atitinkančius konkrečius organizmo poreikius, pagerinti savijautą (Ihana Elämä Terveysanalyysi). Mano darbe būtina turėti 100% pasitikėjimą produktais ir prekiniais ženklais, kuriuos aš rekomenduoju savo klientams ir jų šeimų nariams.

Sportas, žinoma, užima didžiulę dalį mano gyvenime. Tam, kad išlaikyčiau energijos lygį, plaukioju, bėgioju ir užsiimu pilatesu. Labai svarbu išlaikyti tinkamą sveikos mitybos, mankštos ir poilsio balansą.

Kuomet dirbau sporto trenere, mano klientai klausdavo, kokius produktus vartoju. Daugelis iš jų iki šiol vartoja „NeoLife“ maisto papildus, kuriuos jiems rekomendavau. Vienas mėgiamiausių produktų buvo ir vis dar yra iki šiol „Kal-Mag plus D“. „NeoLife Shake“ populiarus tarp klientų, kurie nori papildyti savo mitybą baltymais. Į treniruotes nešdavausi produktų ir brošiūrų, kad žmonės galėtų susipažinti su „NeoLife“ ženklu ir užduoti klausimus. Darbas su gera savijauta besirūpinančiais žmonėmis yra puikus būdas reklamuoti „NeoLife“produktus.

Šią savaitę tinklaraštyje dar rašysime apie Maiją. Tegul ji įkvepia jus pradėti sveikesnį gyvenimą.  

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>