Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

15

Nuo Mažeikių iki Šventosios dviračius mynė gausus būrys entuziastų. Per 50 mažeikiškių, prie kurių vėliau prisijungė 1Skuodo ir Kretingos rajonų atstovai, dar kartą patvirtino seniai žinomą tiesą, kad nėra blogo oro, jei yra tinkama apranga ir tinkamas požiūris. Birželio 10-ąją startavę iš Mažeikių, dviračių sporto mėgėjai per dvi dienas įveikė 120 kilometrų atstumą iki Šventosios. Finišą pasiekė per 60 dviratininkų.

Žygis organizuotas plėtojant idėją „Dviračių takas – nuo Mažeikių iki pajūrio“. Visuotinę pagarbą pelnė 10-metė mažeikiškė Augustė Šilinskytė, ryžtingai įveikusi visą atstumą, taip pat vyriausias žygio dalyvis (irgi mažeikiškis) 72-ejų metų Valdemaras Padskočius. Ne mažesnio susižavėjimo susilaukė ir mažeikiškis Vytautas Valantinas, iki Skuodo (apie 50 km) nukeliavęs dviračiu – paspirtuku.

52
NEOLIFE konsultantė Gintarė Liaučiuvienė žygio metu jo dalyviams suteikė daug naudingos informacijos apie NEOLIFE kompaniją ir produktus
13
Visi dviračio žygių dalyviai dėvejo liemenes su NEOLIFE lipduku

 

10 46

 

26
Svarbiausia ne oras, bet tinkama apranga ir pozityvus požiūris

Žygio partneriai – Mažeikių turistų klubas, Skuodo kūno kultūros ir sporto centras bei Kretingos rajono dviratininkų klubas „Tolumos“. Kartu su dviračių žygio dalyviais pedalus mynė ir jiems informacijos apie sveiką mitybą bei gyvenseną suteikė NEOLIFE konsultantė Gintarė Liaučiuvienė.

47
NEOLIFE produktai ir padėkos statulėlė kompanijai nuo žygio organizatorių.

Tokie ir panašūs projektai, masiniai renginiai − puiki proga supažindinti žmones su NEOLIFE kompanija ir jos produktais. Renginių dalyviai propaguoja sveiką gyvenimo būdą, dažniausiai yra pozityviai mąstantys, todėl bendrauti ir pristatyti produktus itin lengva. Žygio metu NEOLIFE kompanija susilaukė ypatingo dėmesio tiek iš žygio dalyvių, tiek iš partnerių, Lietuvos dviračių federacijos ir valdžios atstovų. Paskutinę žygio dieną dalyviai mėgavosi, ragavo, skanavo NEOLIFE batonėlius, arbatą ir kokteilius. Buvo suteikta visa reikalinga išsami informaciją apie vartojimą, produktų savybes ir išskirtinumus. Smagu buvo klausytis skanduojant NEOLIFE vardą.

Trys žygio dienos buvo puiki patirtis. Oras nelepino, reikėjo daug jėgų minti per lietų ir stiprų vėją, miegoti palapinėse, kai temperatūra nesiekė 10 laipsnių, todėl dar kartą įsitikinome, kad NEOLIFE produktai − geriausia, ką žmogus šiandien gali gauti savo sveikatai. Viso žygio metu vartojome NeoLifeTea, NeoLifeShake ir NeoLlifeBar, kurie suteikė jėgų, nesijautėme alkani, neapkrovėme virškinimo ir lengvai įveikėme 120  km atstumą.

2 Comments

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>