Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Praėjusį savaitgalį daugiau kaip 45 000 žmonių kirto finišo liniją įveikdami didžiausią pasaulio pusmaratonį. Geteborgo (miesto, kuriame įsikūręs Švedijos biuras) gatves užplūdo tūkstančiai bėgančių žmonių; tūkstančiai žmonių šiuos džiaugsmingai sveikino visame mieste.

Nugalėtojas įveikė atstumą per mažiau nei 1 valandą: tai pirmasis žmogus, pasiekęs tokį rezultatą nuo 1980 m., kuomet lenktynės prasidėjo. Kai kurie įveikė maratoną jau 37-ą kartą: nuo 1980 m. jie kasmet bėgdavo po 21 km. Tūkstančiams dalyvių pasisekė nubėgti visą atstumą per pačių užsibrėžtą laiką, o kai kuriems buvo svarbu tiesiog pasiekti finišo liniją, nesvarbu, kad ir kiek užtruktų.

45 000 žmonių kirto finišo liniją kaip nugalėtojai, nes turėjo užsibrėžę tikslą: tam daug dirbo, tad ir tikslą pasiekė. Nebūtina bėgti pusmaratonį, tačiau visiems mums būtina gyvenime užsibrėžti tikslus, kurie mus motyvuotų vystytis, tapti geresniems bei siekti pasitenkinimo ir planų įgyvendinimo. Lai tampa įpročiu nuolatinis užsibrėžimas naujų tikslų: lai šie tampa jūsų atspirties tašku kelyje į sėkmę.

Laimėjimo jausmas, kurį jaučiame sunkiai dirbę ir pasiekę tikslą, yra tai, ką mums visiems reikia patirti. Kaskart pasiekę savo tikslą, turėtumėte tai atšvęsti taip kaip tai darė 45 000 bėgikų Geteborge praėjusį savaitgalį. Gerai padirbėjus pagirkite save ir papasakokite aplinkiniams, ką pasiekėte. Nebijokite dalintis su kitais savo tikslais ir pasiekimais. Tai padės jums tapti stipresniems ir labiau pasitikintiems savimi, o tai gali įkvėpti kitus užsibrėžti tikslų ir pasiekti nuostabių dalykų.

Nebūna nei per mažų, nei per didelių tikslų: tai tik laiko klausimas, kaip ilgai užtruksite, kol juos įgyvendinsite. Svarbu užsibrėžti tikslą, susidaryti veiksmų planą ir sunkiai dirbti, kol tikslas bus pasiektas. Ir kai kirsite asmeninio finišo liniją, stabtelėkite ir pasimėgaukite tuo nuostabiu laimėjimo jausmu. Didžiuokitės savo pasiekimais, paanalizuokite, kaip patirtis daro jus stipresnį, ir užsibrėžkite naują tikslą.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>