Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Tomas_productsĮdomu sužinoti, kaip sukuriamos ir išlaikomos tobulos kūno formos. To pasiteiravome ir apie savo kasdienį gyvenimą paprašėme papasakoti „NeoLife‟ sportininko Tomo Bendoraičio.

Įprastai mano diena prasideda 8 val. ryto nuo pusryčių, kurių metu valgau avižinę košę ir virtus kiaušinius. Po pusryčių išleidžiu žmoną į treniruotę, o pats lieku namuose su mūsų mažuoju sūneliu Brunu. Kai žmona grįžta, ateina laikas mano treniruotei, kuri paprastai trunka dvi valandas. Sportuoju nuo 11 val. iki 13 val., po to vykstu namo pietauti kartu su šeima. Man ir mano šeimai labai svarbus kokybiškas maistas, todėl dažnai gaminame patys.

Manau, kad maistas turi didelę reikšmę, ir man, kaip sportininkui, svarbu kokybiškai maitintis. Esu pratęs prie sveikesnių ir „lengvesnių‟ produktų, tačiau kartais sau leidžiu suvalgyti ir kitokio maisto. Organizmas kartais pats nori taip vadinamo nesveiko maisto, tad padarau sau išimtį, bet, žinoma, ne per dažnai. Per dieną valgau 5 – 6 kartus ir suvartoju 2000 – 2500 kcal.

Per savaitę sportuoju 5 – 6 kartus, bet ruošdamasis varžyboms einu į treniruotę dukart per dieną. Kai taip sunkiai treniruojuosi, svarbu suteikti organizmui galimybę atgauti jėgas. Tai darau vartodamas „NeoLife‟ maisto papildus ir vieną kartą per dieną eidamas pietų miego.

Motyvacija atsiranda, kai turi tikslą. Žinau, ką reiškia laimėti aukso medalį – tai tik dar labiau sustiprina motyvaciją. Tiesą pasakius, motyvacijos man niekada netrūko: sportuoju nuo jaunystės, labai myliu sportą, kuris yra mano gyvenimo būdas. Manau, kad mano sėkmės raktas šiame sporte – tai fiziniai duomenys, kurie yra genetiškai tinkami šiai šakai.

Kultūrizme didžiulis dėmesys skiriamas išvaizdai ir, žinoma, ji man yra labai svarbi. Atkreipiu dėmesį į žmonių, ypač jaunų, išvaizdą. Visada yra vietos tobulėjimui, bet savimi esu pakankamai patenkintas. Žinoma, trūkumų turime visi, bet treniruodamasis, dirbdamas galiu tobulėti.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>