Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

shutterstock_141950908_cutAtėjo laikas vėl papasakoti jums apie tai, kas naujo įvyko mano gyvenime, kurį papildė sportas. Tačiau naujo gyvenimo kelias nėra tiesus ir lengvas. Bet aš nepasiduodu, kasdien treniruojuosi – einu pasivaikščioti arba bėgioju, kai leidžia dienotvarkė − derinu šiuos užsiėmimus su kitomis treniruotėmis. Toliau tinkamai maitinuosi, taip pat prisijungiau prie kaimynystėje vykstančio sportinio ėjimo grupės.

Apie šią sportinio ėjimo grupę ir noriu jums papasakoti. Tai toks paprastas ir smagus užsiėmimas, kai vienu metu galima užmegzti daug naujų kontaktų ir ryšių bei užsiimti sportu. Mano viena sportuojanti draugė balandžio pradžioje pastebėjo, jog retai beturi laiko užsiimti sportu ar susitikti su savo bičiuliais. Tad ji nusprendė sukurti „Facebooke‟ „Sportinio ėjimo‟ grupę. Kai pirmąkart susitikome, mūsų buvo 3, kurie drauge užsiėmėme sportiniu ėjimu. Buvo taip malonu susitikti, jog beveik pamiršome, jog sportuojame. Šios grupės privalumas – čia nėra jokių įsipareigojimų: prisijungti gali visi norintys, o grupės nariams leidžiama kviesti naujus žmones. Paskutinį kartą mūsų, ėjikų, buvo jau 12. Aš sutikau tiek daug mielų žmonių savo rajone, kurių be šios grupės nebūčiau sutikusi. Taip miela!

Tik įsivaizduokite, kiek naujų kontaktų galėtumėte užmegzti savo gyvenamosios vietos apylinkėse, jei organizuotumėte panašią grupę! Pasitelkite savo vaizduotę, imkitės iniciatyvos, ir jūsų versle atsiras daug naujų kontaktų!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>