Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Tinkamas laikas pailsėti ir atsipūsti – kai tam nėra laiko. Įvairiose kultūrose įprastai kiekvieną savaitę yra viena poilsio diena. Bet ar yra tokių šiandieninėje visuomenėje, kurie galėtų visą dieną pašvęsti poilsiui?

Net jei negalime skirti visos dienos poilsiui, mums vis tiek reikalingas laikas atgauti jėgas. Mes turime trumpam sustabdyti savo spartų gyvenimo tempą, kad kūnas ir protas pailsėtų. Tačiau šiandien sunku rasti tokių momentų, kuomet galėtume atsigauti. Galiausiai, norėdami tinkamai susitvarkyti su aktyviu gyvenimo būdu, turime rasti bent vieną minutę per dieną, kuomet galėtume užmerkti akis, atsipalaiduoti ir visą dėmesį sutelkti į kvėpavimą.

Galbūt ši minutė pasitaikys stotelėje belaukiant atvykstančio autobuso, galbūt skalbykloje prieš pradedant džiauti švarius skalbinius. Galbūt per pietų pertraukėlę eisite trumpam pasivaikščioti, atsisėsite ant suoliuko parke ir pasiklausysite paukščių čiulbėjimo. Išjunkite mobilųjį telefoną. Neleiskite, kad skambučiai, trumposios žinutės ar pranešimai socialinės žiniasklaidos paskyroje vogtų jūsų laiką, per kurį galėtumėte sulėtinti tempą ir leisti savo protui bei mintims plaukti pasroviui.

 Kada jūs randate laiko poilsiui? Pasidalinkite su mumis!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>