Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

shutterstock_286740299Jau penktadienis, ir po aktyvios darbo savaitės atėjo laikas rasti laiko „pakrauti savo baterijas‟ ir pasiruošti naudingam ir smagiam savaitgaliui! Skirkite minutę ir atsikratykite to streso ar spaudimo, kurį jautėte darbo savaitės metu, kad galėtumėte sutikti savaitgalį pozityviai nusiteikę.

Yra daug įvairių būdų, kaip „pakrauti baterijas‟. Atpalaiduojantys, jėgų teikiantys jogos užsiėmimai vieniems gali būti idealus pasirinkimas, o kitiems labiau patiks jauki šeimos vakarienė su pačiais brangiausiais žmonėmis. Gal vieni rinksis ramybę vienumoje, o kitiems naujos energijos suteiks buvimas draugų apsuptyje. Nepaisant to, kokį atsipalaidavimo ir „baterijų pakrovimo‟ būdą pasirinksite, pasistenkite rasti tą momentą sau šiandien. Skirkite sau laiko penktadienį, kad galėtumėte peržvelgti, ką pasiekėte šią savaitę, ir numatyti jūsų kitos savaitės tikslų planą.

Tegu jūsų laikas, kurį paskirsite sau penktadienį, žymi darbo savaitės pabaigą. Palikite visus rūpesčius ir problemas užnugaryje ir susitelkite į jūsų laukiančius pozityvius dalykus. Jūsų penktadienio momentas bus šio savaitgalio pradinis taškas. Tuo mėgaudamiesi jūs duosite toną artėjančiam savaitgaliui.

Linkime gražaus savaitgalio!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>