Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Ingela_Janlert_41-431500_03-2016Per visą nuostabų laiką, kurį leidžiu „NeoLife‟ kompanijoje, mes niekada neturėjome konferencijos Švedijoje! Ir taip apsidžiaugėme išgirdę, kad vienas iš gražiausių Europos miestų – Stokholmas – taps 2016 m. Šiaurės Europos konferencijos šeimininku.

Man pasisekė − gyvenu unikalioje Stokholmo archipelago saloje ir dirbu gražiajame Stokholmo mieste, turinčiame istorinį senamiestį. Stokholme galima eiti apsipirkti, vaikščioti vaizdingose vietovėse, džiaugtis kultūriniu gyvenimu drauge mėgaujantis unikalia gamta ir skaniu maistu. Tarp gražaus Söder rajono su Mosebacke, Fjällgatan gatvės su magišku vaizdu ir geriausiais ledais bei išpuoštu Strandvägen bulvaru su mielomis lauko kavinėmis rasite Karalių rūmus. Nuostabiojoje Djurgården saloje pamatysite žymiuosius „Vazos‟ ir „ABBA‟ muziejus, kelis puikius parkus. Stokholmas kiekvienam ras ką pasiūlyti.

Bild4Švedija yra maža „NeoLife‟ rinka, ir mums dabar suteikiama garbė organizuoti konferenciją! Aš esu labai laiminga ir tuo didžiuojuosi, bet tuo pat metu jaudinuosi ir jaučiu atsakomybę. O jeigu salė bus pilna Suomijos vėliavų?.. Ne, to negali būti! Mes privalome pasistengti, kad joje būtų daug Švedijos vėliavų.

Kai sužinojau, kad Šiaurės Europos konferencija vyks Stokholme, iš karto pradėjau skaičiuoti, kiek žmonių registruosis, ir pajutau įtampą. Mūsų turi būti daugiau! Taškas! Susitikome su Stina ir numatėme tikslą – 100 „NeoLife‟ konsultantų. Mes tuo labai džiaugiamės, kad vos nusėdime vietoje. Paskutiniu metu labai padaugėjo pristatymų: mes organizuojame susitikimus pusryčių metu, vyksta renginiai po darbo, dalyvaujame parodose. Bendradarbiaujame su nuostabiais žmonėmis, kurie domisi gera savijauta ir ilgalaikiu iš visos širdies plėtojamu verslu. Kai dirbi, turėdamas aiškius tikslus, matai skirtumą. Tai lyg nauja pradžia – tai galime daryti kiekvienais metais, kiekvieną mėnesį ir kiekvieną dieną! Man tai reiškia dalijimąsi galimybe su žmonėmis, kasdienį savo tikslų priminimą ir užsiėmimą šia veikla drauge su kitais!

Man patinka mūsų produktai, man patinka mūsų lyderiai, kolegos, man labai patinka mūsų nauja veiklos koncepcija. Esu dėkinga, kad „NeoLife‟ ir mano vertybės sutampa. Labai esu patenkinta, kad esame drauge. Man pinigai nėra svarbiausi, man svarbiausia – būti kartu! Ir rugpjūčio 26 d. mes visi vėl susitiksime! Prie mūsų puikios „NeoLife‟ šeimos Europoje prisijungs naujų narių. Stokholmo „Waterfront‟ konferencijų centras skendės Šiaurės Europos šalių vėliavose, kurių viduryje ryškiau nei kada nors anksčiau plazdės Švedijos vėliava, ir jų bus žymiai daugiau nei praėjusios konferencijos metu. Tai − pažadas!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>