Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

IMG_3458Šiandien gavome žinutę nuo 3 Diamond Director Eijos Heimonen ir 5 Ruby Director Enes Berg, kurios mėgaujasi pavasariu saulėtoje Toskanoje.

„Grįžusi į namus vieną vėlyvą lapkričio sekmadienio vakarą, pradėjau imti daiktus iš lagamino, skaityti el. laiškus ir peržiūrinėti gautą korespondenciją paštu. Ant vieno žurnalo kitos pusės viršelio buvo parašyta: Italų kalba ir kulinarija Toskanoje ir Markėje. Perskaičiau ir nieko nelaukdama pradėjau tikrinti, ar neturiu kokių numatytų darbo reikalų tą savaitę. Bellissimo! Nebuvo jokių planų! Iš karto užsisakiau kelionę!IMG_3463

Kai apie tai papasakojau savo bičiulei Enei, ji iš karto pasakė: „Aš vykstu drauge!‟ „NeoLife‟ ir su entuziazmu, pasišventimu atliekamas darbas, kurį mes dirbame jau daugelį metų, suteikia galimybę mums priimti tokius spontaniškus sprendimus.

IMG_3475Šiandien vykome iš Romos per Lacijaus ir Umbrijos regionus Toskanos link. Pavasaris šiuose kraštuose pačiame įkarštyje! Kai važiavome žaliomis Toskanos kalvomis ir laukais, emocijų tik daugėjo. Pakeliui į Tavernelę turėjome galimybę išgirsti daug dalykų apie Italijos istoriją, šiuolaikinį gyvenimą, politiką, religiją, geografiją ir dar daug kitų įdomybių. Vėliau, nuėjus į savo kambarius, mums nebeliko nieko kito – tik dūsauti grožėjantis nuostabiuoju Toskanos vynuogynų vaizdu‟.

Eija

 

IMG_3465

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>