Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

shutterstock_29157232Ar kada nors pagalvojote, kas yra laimė ir kur ji slypi? Mes nežinome visų atsakymų, bet tikime, kad laimė – tai pasitenkinimo būsena. Jei nesate kažkuo patenkinti, jums reikia savęs paklausti, kodėl, ir sudaryti pasikeitimų planą. Jei esate patenkinti – turėtumėte bandyti suprasti, kodėl, ir dar labiau stengtis. Dažnai ieškome laimės išoriniuose dalykuose. Atiduodame visą savo širdį ir laiką darbams, įvaizdžiui, pamalonindami kitus, ir dedame visas pastangas eidami pirmyn. Tai puiku, bet, atminkite, kad laimė nėra kažkas, ką randate savo išorėje. Tikroji laimė negali priklausyti nuo kitų žmonių, aplinkybių, pinigų, rūbų dydžio, apdovanojimų ar statuso. Tad kaipgi mes randame laimę?

Juk žinote oro linijų bendrovių priminimą, kad avarijos atveju pirmiausia deguonies kaukę reikia užsidėti pačiam ir tada padėti kitiems. Tam yra priežastis. Mes negalime būti geri kitiems, kol nesame geri patys sau. Tad pirmasis žingsnis siekiant laimės: būkite geri patys sau! Skirkite laiko pasivaikščiojimams, pasimėgaukite saulės spinduliais, ramiai pasėdėkite, paskaitykite knygą, pasidarykite manikiūrą, praleiskite laiką su bičiuliu ar imkitės kokios kitos veiklos, kuri jums maloni.

Antrasis žingsnis: turbūt lengviau pasakyti nei padaryti, bet pasistenkite gyventi esamu momentu. Neplanuokite dienos darbų kol nepapusryčiavote su šeima. Būdami darbo susirinkime, negalvokite apie tai, ką reikės gaminti vakarienei, o žaisdami su vaikais, nesirūpinkite dėl neskalbtų drabužių krūvos. Sutelkite dėmesį į tai, kas vyksta dabar, ir mėgaukitės tuo momentu.

Ir paskutinis patarimas: jei kažką galite paimti į rankas – tai dar nėra laimė. O jei jūsų širdis plyšta iš džiaugsmo ir negalite rasti tinkamų žodžių… Tai – laimė.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>