Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

shutterstock_347847755Kaip šiandien jaučiatės?

Mes tikime, kad svarbūs sprendimai jūsų gerovei priklauso nuo jūsų mąstymo. Jeigu teigiamai žiūrite į gyvenimą, norite puikiai jaustis, tikėtina, kad priimsite teisingus sprendimus, kurie padės pagerinti jūsų savijautą.

Skirkite laiko ir pagalvokite, kas leidžia jums būti laimingiems ir kas suteikia galimybę jaustis gerai. Kas jus vargina, erzina ar gadina nuotaiką? Atlikite „inventorizaciją‟ savo gyvenime (dalykų ir žmonių atžvilgiu): pašalinkite iš jo kuo daugiau tokių, kurie jus liūdina ar atima jūsų energiją. Pasilikite ir įtraukite tuos, kurie suteikia energijos ir leidžia jums jaustis laimingiems.

Sustiprinkite savo gerovę, priimdami teisingus sprendimus. Nebijokite sakyti „ne‟ tiems dalykams, kurie neprisidės prie jūsų gerbūvio. Gal geriau pasijausite, jei valgysite mažiau mėsos ir daugiau žuvies? Gal reikia pasakyti „ne‟ kai kuriai socialinei veiklai ir praleisti daugiau kokybiško laiško su šeima? O gal sumažinti skiriamą laiką šeimai ir nueiti į jogos treniruotę?

Joks kitas žmogus negali pasakyti, koks turi būti jūsų teisingas pasirinkimas. Įsiklausykite, ką sako jūsų kūnas ir protas apie tai, kas jums yra geriausia. Kai jausitės gerai, – būsite geriausios formos ir galėsite skleisti teigiamą energiją kitiems žmonėms. Priimkite teisingus sprendimus ir nuspręskite jaustis gerai!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>