Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Vakar buvo Tarptautinė moters diena. Šia proga norėtume pripažinti visas nuostabias pasaulio moteris! Daugelis moterų, gyvenančių toli ar visai šalia mūsų, kasdien susiduria su dideliais sunkumais. Vienos kovoja dėl įprastų kasdienių poreikių: maisto ant stalo, medicininės pagalbos ar išsilavinimo. Kitos – už lygias teises ir tą pačią pagarbą bei pripažinimą, kuriuos gauna vyrai.

Mes džiaugiamės matydami, kad šiandien pasaulyje yra daug stiprių moterų. Žinome, kad „NeoLife‟ galimybė suteikė joms papildomų pajamų, reikalingų svajonių realizavimui, arba lankstų grafiką, leidžiantį būti namie su vaikais. „NeoLife‟ suteikė moterims galimybę keliauti po pasaulį, stovėti scenoje ir būti išgirstoms tūkstančių žmonių, sėdinčių priešais. Mes labai didžiuojamės visomis stipriomis ir talentingomis „NeoLife‟ moterimis!

Skatiname jus atkreipti dėmesį į šiandienos pasaulio moteris. Galbūt galite kažkokiu būdu pagerinti jų situaciją? Galbūt jūs padedate vargingai gyvenančioms moterims iš tolimų kraštų ar artimai kaimynei – svarbiausi yra jūsų darbai!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>