Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Praėjo pirmoji mano naujojo treniruočių gyvenimo savaitė!

Jos pradžia nebuvo tokia, kaip buvau suplanavusi. Užuot sportavusi, turėjau leisti savo vakarus žirgyne jodinėdama ir atlikdama įvairius darbus. Bet pasistengiau ir savaitės pabaigoje sugebėjau sudalyvauti trijose treniruotėse.

Tai buvo puikus bėgimo, jogos ir Hot Flex mišinys. Po treniruočių jaučiausi labai laiminga ir šią savaitę esu suplanavusi jau keturis užsiėmimus! Džiaugiausi pamačiusi, kad nesu visiškai praradusi fizinės formos. Bet nuo šiol ji tik gerės. Čia, Geteborge, savaitgalį buvo gražus pavasariškas oras, švietė saulė, tad daugelis dalykų dabar atrodo žymiai paprastesni!

Kaip sekėsi jums? Ar jūs taip pat ėjote teisinga kryptimi, siekdami savo geros savijautos tikslų? Maloniai lauksime jūsų istorijų komentaruose!

Visiems linkiu fantastiškos savaitės!

Banana pancakeP.S. Savaitgalį užbaigiau sveikais bananų blyneliais. Labai paprasta ir skanu! Tiesiog sumaišykite 4 kiaušinius su 2 bananais, šaukštu vanilės skonio „NeoLifeShake‟. Kepkite žemoje temperatūroje. Patiekite su šviežiais vaisiais. Labai skanus ir sveikas patiekalas!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>