Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Šiandien ypatinga diena. Šiais metais vasaris turi vieną papildomą dieną – kuo geriau ją išnaudokime!

Papildoma keliamųjų metų diena pasitaiko tik kartą per 4 metus. Tai puiki proga nuveikti ką nors, ko įprastai nedarote. Išeikite iš savo komforto zonos, atsisakykite įprastinių įpročių ir šią išskirtinę dieną padarykite ką nors ypatingo!

shutterstock_84147043_lowSvarbu ne tai, ką veiksite, svarbu, kad paliktumėte savo komforto zoną ir užsiimtumėte tuo, ko įprastai niekada nedarytumėte. Įrodydami, kad sugebate padaryti tai, ko nesitikėjote, suteiksite sau pasitikėjimo. Jei jau vieną kartą išėjote iš komforto zonos, ateityje imtis darbų, kurių vengėte anksčiau, bus vis lengviau.

Pasinaudokite šia išskirtine diena ir nuveikite ką nors ypatingo! Ženkite tą pirmąjį žingsnį – laužykite nusistovėjusius įpročius, priimkite drąsius sprendimus ir pradėkite įdomių naujų nuotykių ir netikėtos sėkmės kelionę!

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>