Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Kai turite savo verslą, didelę šeimą, daug įvairiausių pomėgių, laiko organizavimas gali tapti iššūkiu. Šiandien paprašėme 3 Ruby Director Esa Kaipainen papasakoti, kaip jis maksimaliai išnaudoja savo laiką.

„Mes su žmona Riitta auginame tris vaikus, kurių jauniausiajam 6 metai. Vaikai turi savo mėgstamus užsiėmimus, ir aš dažnai turiu juos vežioti. Pats kelis kartus per savaitę slidinėju ir bėgioju. Tam, kad kuo geriau išnaudočiau savo laiką ir galėčiau jį skirti šeimos nariams, verslui ir savo pomėgiams, kiekvieną vakarą planuoju kitos dienos darbus.

KaipainenKalendorius yra svarbus įrankis, leidžiantis kontroliuoti verslą. Kiekvieno mėnesio pradžioje jame pasižymiu visus susitikimus ir renginius. Palieku laiko kai kuriems susitikimams ir mokymams, kurie gali atsirasti netikėtai. Važiuodamas automobiliu į renginių vietą, išnaudoju šį laiką skambindamas kitiems konsultantams.

Kas rytą, nuvežęs jaunėlį į darželį, valandai vykstu į sporto klubą. Sportas tonizuoja mano organizmą, ši valanda suteikia energijos dienos pradžiai. Dieną stengiuosi padaryti visus darbus, kad, parsivežęs jauniausią vaiką iš darželio, galėčiau likusią laiko dalį skirti šeimai.

Šešis kartus per metus visa šeima vyksta atostogų. Įprastai renkamės šiltus kraštus. Per šeimos atostogas stengiuosi neatsakinėti į skambučius. Visą laiką skiriu poilsiui‟.

Kaip jūs planuojate savo dieną ar savaitę, kad maksimaliai išnaudotumėte laiką? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis!

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>