Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Labai džiugiu šiandien pristatyti mūsų Catharinos Martin pranešimą.

Catharina_febDienos vis šviesėja. Čia, Geteborge, pozityviai mąstant, galima pajausti ateinantį pavasarį. Šį savaitgalį supratau, kad pasakymas „Figūra, kuria norite džiaugtis vasarą, reikia pradėti rūpintis dar žiemą‟ yra labai teisingas. Būtina tuo užsiimti DABAR, o ne atidėti vėlesniam laikui, arba vien tik kalbėti apie tai. Ar ir jūs taip manote?

Kai kada sau sakau, kad pasimankštinimui man užtenka dažnų pasivaikščiojimų. Tačiau yra dienų, kai turiu drąsos būti sąžininga pati su savimi ir prisipažinti, kad vien pasivaikščiojimų nepakanka! Tad daviau sau pažadą ir jį visiems paskelbiu: imsiuos rimtų veiksmų nuo paskutinės vasario mėnesio savaitės! Dalyvausiu įvairiuose užsiėmimuose šalia biuro įsikūrusiame sporto klube ir palaipsniui pasivaikščiojimus keisiu bėgiojimu.

Užsibrėžiau sau tikslą ir sukūriau savaitės veiksmų planą. Štai ir viskas! Jei ir jūs manote taip pat, prisijunkite prie manęs ir mano naujo „treniruočių gyvenimo‟. Tinklaraštis yra puiki vieta, kur galime pasidalinti mintimis, kaip mums sekasi, papasakoti, su kokiais iššūkiais susiduriame.

Linkiu jums fantastiško vasario, ir nepamirškite visų mūsų pasiūlymų: rėmimo konkurso, produktų akcijos bei visų kitų dalykų!  Visi drauge – pirmyn!

Su šilčiausiais linkėjimais,

Catharina

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>