Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Šį sekmadienį švęsime šv. Valentino dieną. Tai puiki proga parodyti šalia esantiems žmonėms, kokie svarbūs jie jums yra. Parodyti dėmesį galima padovanojus milžinišką rožių puokštę savo mylimajam, įteikus naują žaislą vaikui, paskambinus toli gyvenantiems draugams ar giminaičiams ar tiesiog pasisveikinus su nepažįstamuoju gatvėje. Nesvarbu, didelė ar maža, bet kokia meilės apraiška visada bus įvertinta!

Valentine's giftŠv. Valentino diena yra puiki galimybė parodyti dėmesį svarbiausiam žmogui – sau! Norėdami būti geriausiu partneriu, tėvu ar mama, draugu, kolega, pirmiausia turite tinkamai pasirūpinti savimi. Kodėl gi nepadovanojus sau šiais metais šv. Valentino dovanos? Pagalvokite, ko reikia būtent jums, ir kas užtikrintų gerą savijautą. Galbūt reikia gerai išsimiegoti, o gal skaniai papietauti mėgiamame restorane (ar savo namuose) arba pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu. Pirmenybę turite teikti savo gerai savijautai, tad dovanokite sau tai, ko jums iš tiesų reikia.

Padėkite savo klientams išrinkti šv. Valentino dienos dovanas. Paruoškite mėgiamų „NeoLife“ produktų rinkinius ir su meile supakuokite į gražų popierių! Paruoškite pardavimui nuostabias šv. Valentino dienos progos dovanas, lai jūsų klientai nustebina savo brangius ir artimus žmones staigmenomis, kupinomis meilės ir suteikiančiomis gerą savijautą. Tai mūsų „NeoLife“ šv. Valentino dienos dovana. O kaip atrodo jūsų dovana? Pasidalinkite nuotrauka Instagram socialiniame tinkle su saitažodžiu #NeoLifeValentine.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>