Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Šiandieną paprašėme, kad 3 Ruby Director Eeva Pätsi papasakotų apie tuos dalykus, kurie suteikia didžiausią džiaugsmą jos gyvenime. Mums jos istorija pasirodė labai įkvepianti. Tikimės, kad ir jus ji įkvėps sveikesniam ir laimingesniam gyvenimui!  

Eeva PatsiUžaugau kaime ir nuo pat mažumės mokėjau vertinti ir gerbti gamtą. Fizinis darbas yra įprastinė kaimo žmonių gyvenimo dalis, tokiu būdu įgijau įprotį mankštintis. Mūsų didelėje šeimoje buvo 11 vaikų. Mes buvome labai aktyvūs ir daug sportavome: prie mūsų prisijungdavo dar keletas kaimo vaikų, ir taip suburdavome visą tinklinio ar futbolo komandą. Vasarą patys rengdavome sporto varžybas, o žiemą mėgaudavomės slidinėjimu lygumomis, čiuoždavome nuo kalniukų slidėmis ar rogėmis.

Mano vyras Juha ir aš kartu esame jau 38 metus. Fizinis aktyvumas ir gamta – tai lyg klijai, kurie laiko mūsų santuoką. Beje, mūsų šeimoje, fizinė veikla vienija visus. Du vyriausi mūsų vaikai užsiima profesionaliu sportu, o ir dukros Julios gyvenime varžybinis sportas užima labai svarbią vietą. Kai jai sekasi, mums, stebintiems varžybas, tai teikia didžiulį džiaugsmą ir laimę. Sportas dukrą sustiprino ir kaip asmenybę.

Miškas buvo mano kaimynystėje visą gyvenimą. Pastebėjau, kad gamta mano aktyvų būdą ramina, suteikia vidinį balansą. Vasaros pradžioje malonu rankomis žemėje paruošti lysves daržovėms, dėžutes žolelėms, sodinti šakniavaisius, salotas, svogūnus ir žalumynus. Visą vasarą žydinčių augalų ir kabančių gėlių krepšeliai taip pat suteikia ypatingą šio metų laiko pojūtį.

Man patinka praskaidrinti savo kasdienį aktyvų gyvenimą ėjimu į mišką: einu rinkti tekšių, mėlynių, bruknių, spanguolių ar grybų, tuo pat metu galiu ir pasimankštinti gryname ore. Kartais vykstame į Laplandiją ir žavimės jos neįtikėtino grožio gamta: galime pajausti vėją plaukuose, einame žvejoti prie kalnų ežero, kepame žuvį ant laužo – visą tą laiką matome neapsakomą gamtos grožį ir ramybę.

Tiek šeimoje, tiek versle svarbu pripažinti, koks svarbus yra pavyzdys, kurį rodome aplinkiniams. Mano mama buvo puikus pavyzdys moters, kuri tuo metu turėjo tokią pačią įtaką, kaip ir vyrai, tiek versle, tiek visuomeniniame gyvenime. Esu dėkinga jai už parodytą pavyzdį, kuris paveikė mano pačios gyvenimą. Taip pat dėkoju savo rėmėjui Tapani, kuris supažindino mane su „NeoLife‟, ir džiaugiuosi, kad pirmiausia kalbėjo apie verslą. Plati vizija, kurią davė verslas, man teikia daug entuziazmo. Man patinka, kai pati galiu nustatyti darbo tempą, kuriuo einu pirmyn, ir nuo kurio priklauso pajamos.

„NeoLife‟ verslas labai padėjo mūsų šeimos gyvenimui. Jis suteikė man įdomų naują darbą, o maisto papildai padeda rūpintis gera savijauta. Kai leidžiame laiką gamtoje, visada kuprinėse turime „NeoLifeShake‟ baltyminių gėrimų ir „NeoLifeBar‟ batonėlių. Vykdami į Laplandiją, visada pasiimame „LDC‟ valiklį, kuris puikiai veikia net ir šaltame vandenyje. „NeoLife‟ maisto papildai suteikė mūsų šeimai įvairiausių laisvalaikio pomėgių, o Juliai leido pasiekti naują lygį sporto karjeroje.

Manau, dabar lauke pats geriausias metų laikas – pavasarinė žiema. Netgi čia, šiaurės Suomijoje, aukštai šviečia saulė, spindi baltas sniegas, kviečiantis žmones slidinėti ir mėgautis gydomosiomis gamtos galiomis. Klasikinis slidinėjimas yra mano mėgstamiausia sporto šaka. Jums visiems noriu palinkėti nuostabaus pavasario ir džiaugtis aktyviu buvimu gamtoje!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>