Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Buvo be galo smalsu, kas gi patiekiama ant 3 Diamond Director stalo, tad paprašėme mūsų žaviosios Eijos Heimonen parodyti savo virtuvę ir papasakoti apie mitybos įpročius.

„Kadangi labai daug keliauju, mano šaldytuvo turinys kinta, tačiau jame visada turiu po butelį Aloe Vera Plus ir Tre, keletą Acidophilus Plus buteliukų, baltojo vyno, keletą sūrio rūšių ir alyvuogių. Šaldiklyje visuomet laikau daug įvairių uogų.

24_05057_Strawberries_RoyaltyFreeKai vaikai dar gyveno mūsų namuose, penktadienio vakarais gamindavome šviežias salotas ir patys kepdavome picą. Kiekvienas būdavo atsakingas už tam tikrą ruošos dalį, ir tai buvo smagus bendras šeimos narių darbas. Man patinka gaminti savo šeimos nariams ir draugams: labiausiai mėgstu itališkus patiekalus, šviežias salotas ir jūros gėrybes. Patiekalų skonį sustiprina geras alyvuogių aliejus, česnakas ir nuostabios žolelės.

Savo mitybą planuoju taip, kad galėčiau pavalgyti penkis kartus per dieną. NeoLifeShake baltyminiai gėrimai ir NeoLifeBar batonėliai puikiai papildo mano maitinimosi ritmą! Net labai užimtomis dienomis visada atsiras laiko šiems užkandžiams“.

Papasakokite ir jūs, kokius produktus visada turite savo virtuvėje!  

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>