Dalinkitės šia informacija:Share on Facebook
Facebook

Įdomu sužinoti, kaip atrodo įprastinė profesionalaus sportininko diena, ar ją iš viso galima vadinti įprastine? Ar įmanoma turėti normalų šeimyninį gyvenimą, ruošiantis „Ironman‟ varžyboms? „NeoLife‟ sportininkas Markas Albertas žino atsakymą.

smaller jpeg Marko Albert DSC_6549„Įprasta‟ yra labai retas žodis triatlono pasaulyje. Įprasta treniruočių diena trunka 5-7 valandas, be to dar reikia laiko važiavimui į baseiną ar bėgimo vietą, apšilimui ir t.t. Mano šiandieniniame gyvenime yra dviejų tipų dienos: diena, kai esu namuose, ir diena, kai esu treniruočių stovykloje. Pradėkime nuo pastarosios.

Kai esu ne namuose, viskas daug paprasčiau. Atsikeliu, išgeriu pirmąjį kavos puodelį, valgau, einu į pirmąją treniruotę, tada vėl truputį užkandu ir treniruojuosi antrąkart. Vėliau valgau, miegu, išgeriu antrąjį kavos puodelį ir einu į trečią treniruotę. Po jos užkandu ir tvarkau administracinius reikalus. Galiausiai laikas eiti miegoti.

Diena, kai esu namie, šiek tiek kitokia. Įprastai keliuosi, kuomet mano žmona išeina į darbą. Valgau, geriu kavą, žadinu vaikus, juos rengiu ir maitinu, vežu į darželį, tuomet vykstu į treniruotę. Kai važiuoju į darželį, jau vilkiu sportinę aprangą, su kuria atrodau keistai tarp visų žmonių su gražiais biuro kostiumais. Tačiau aš juk taip pat vykstu į darbą! Po treniruotės grįžtu namo, paruošiu pietus, nusnūstu, tada einu į antrą ir trečią treniruotę. Kartais per pertrauką tarp jų pasiimu 5 metų dukrą iš darželio ir vežuosi ją į baseiną. Ten drauge sportuojame: ji su savo treneriu – vaikų, o aš didžiajame baseine. Po to grįžtame namo, vakarieniaujame, tuomet ateina laikas treniruotis mano žmonai. Jos treniruotės metu aš prižiūriu vaikus. Šiuo metu jiems labai patinka imtynės. Spalvinimas, karpymas ir piešimas lieka mano žmonai, o aš su vaikais užsiimu imtynėmis. Tokiu būdu dar gerai pasimankštinu prieš padėdamas vaikams pasiruošti miegui. Paskui skaitau jiems pasaką ir einu tvarkyti dalykinių reikalų (atsakau į el. laiškus, ieškau skrydžių bilietų ir t.t.). Štai tokia yra mano įprastinė gyvenimo diena‟.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>